DAddario EXL125-3D

Doporučená ponuka Kytary.sk

Na sklade • 1 variantPredĺžená zárukaDoplnkové služby4,5 €96 % • 1 647 recenziíShop roka '23 - FinalistaĎalšie informácie
Na sklade • 1 variantDarček1,9 €97 % • 20 914 recenziíShop roka '23 - VíťazĎalšie informácie

Typ
elektrická gitara

• žiadna

• jedina nevyhoda je, ze struna 009 je v sade len jedna
  • , zakúpené v MUZIKER.sk

Vybral som si ich lebo som potreboval o niečo hrubšie struny ako tie, na ktoré som hral doteraz a neľutujem to......hrajú perfektne, držia ešte lepšie a som s nimi mimoriadne spokojný, dá sa povedať že nadmieru spĺňajú moje očakávania, jednoznačne odporúčam.

Typ
elektrická gitara

Struny na elektrickú gitaru Struny XL Nickel Wound sú najobľúbenejšie struny v sortimente D'Addario. Sú vyrobené z poniklovanej ocele na veľmi starostlivo vyrobenom šesťhrannom oceľovom jadre. Vďaka tomu ponúkajú dlhú životnosť, špecifický jasný tón a dokonalú intonáciu. Sú to teda veľmi univerzálne struny. V balení nájdete tri sady strún.

• žiadna

• jedina nevyhoda je, ze struna 009 je v sade len jedna

• , zakúpené v MUZIKER.sk

• Su kvalitne za tu cenu

Pouzivam vacsinou tieto a som spokojny

• , zakúpené v MUZIKER.sk

• ine struny uz nepouzivam

plna spokojnost

• najlepšie struny ktoré ma nesklamali už 15 rokov
    • všetci čo ich neskúsili robia chybu

cena
    kvalita